V únoru na trh dorazily další novinky od firmy Tillig. Několika z nich věnuji pár řádek a fotek.

02765 740.315-7 Vítkovice Doprava

 

Hodně diskutovaný model s ohledem na „atraktivnost“ předlohy. Ano, někde se uvádí, že tento model je spíše než pro „provozáře“, určený sběratelům. Na druhou stranu lokomotivy tohoto dopravce se běžně pohybují na veřejné dopravní síti, tedy psát, že je to „jen“ pro vlečkaře je nesmysl. Model má perfektně provedený lak, do nejmenších detailů provedený podle předlohy. Troufnu si říct, že tento model je v kvalitě laku v TOP TEN. Model si samozřejmě můžete objednat i na mém eshopu se zajímavou (v textu uvedenou) pobídkou v ANALOGU, a dále v DCC i DCC-S.

16400 Osobní vůz Bd264 s oddílem pro kola

Tento vůz doplňuje už docela širokou nabídku osobních vozů v provedení Najbrt 2. Je to ji ž druhé vydání tohoto vozu s jiným číslem, tímto vozem lze doplnit mé exkluzivně vyrobené vozy, které najdete ZDE:

15041 Kotlový vůz KVG na přepravu plynu

Jako další novinka dorazil kotlový vůz na přepravu plynu.  Pro provozáře páté epochy je to jistě zajímavý vůz, prohánělo se jich – a dodnes prohání-  na našich kolejích stovky. Pravda je, že já mám pro tyhle „doutníky“ slabost. 🙂 Každopádně k tomuto vozu lze dokoupit za hodně zajímavý peníz TENTO SET.

14880 nákladní vůz DR

Tento vůz je zajímavý pro provozáře z dob ČSD a také proto, že jde o novou konstrukci vozu firmy Tillig. K tomuto vozu existují i fotky s označením ČSD, věřím tedy, že časem dojde i na tuto naší verzi.

 

Všechny tyto vozy (a samozřejmě celý sortiment) lze u mě zakoupit, když to nenajdete na eshopu, pak si napište o cenovou nabídku. Pamatujte, že nákupem u mně podpoříte vývoj a produkci dalších modelů TT. 🙂

Na eshop jsem nově umístil modelů vozů Raj v mnoha provedeních a  stavebnici rotundy Turnov od firmy Igra (díky všem Trutnovákům a Turnovákům za upozornění 🙂 )

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This