Tento model jsem chtěl původně vystavit na Vánoce a nabídnout nám všem, posedlým téčkařům, krásný model skoro pod stromeček a popřát krásné Vánoce. Okolnosti ale rozhodly jinak a tak model nabízím o den později a doufám že všude, kde měl model udělat na „tajňáka“ radost, jsou dárky už rozdané 🙂

Rád bych tedy den po Vánocích všem svým zákazníkům, kamarádům, přátelům poděkoval za přízeň, popřál krásné svátky a do Nového roku vše NEJ! A hlavně to zdraví…

A teď k modelu….

Fotografii této lokomotivy jsme si stáhl před mnoha lety z netu, dnes už ani nevím kde. Ale je to rozhodně zajímavá předloha. I když není čitelné číslo, byla fotka naštěstí označená číslem lokomotivy. Pak už stačilo jen v archívu najít, kde lokomotiva jezdila. Postavit lze do čela jak osobních tak nákladních vlaků.

Číslo lokomotivy je tedy T466.2428 a patřila do depa Brno Dolní. Snad tím udělám radost modelářům nejen na Moravě.  Model má katalogové číslo 502129, lze ho objednat v provedení analog, dcc a dcc-s.

Model je již skladem, fungovat budeme hned po Novém roce. Do konce roku přijdou asi ještě další dva modely ČSD. Pokud je přepravka dopraví, vystavím je ještě letos.

A pár fotek na konec..

 

Mějte prima den! 🙂

Pin It on Pinterest

Share This