Firma Tillig zveřejnila novinky pro rok 2024. V katalogu nalezneme mnoho nových forem nebo předělávek, za zmínku stojí nové pruské osobní vozy, nové Rajky, nové řídící vozy, Ragulin, nové náklady k plošinovým nebo kontejnerovým vozům v podobě kotlových nástaveb nebo kontejnerů a samozřejmě mnoho barevných mutací.

pro česko-slovenský trh firma vyrobí nové kotlové vozy Raj, které jsou stále oblíbené, dále otevřený vůz Ke nově s bočnicemi jako dřevo a kovové klapky, budeme mít po dlouhé době opět Rosničku s odpovídajícím provozním číslem k formě modelu. Dále dvouvozovou jednotku v provedení Railco/Spedica, dva osobní vozy ZSSK a ještě jednu Rajky firmy Wagonservis.

Všechny novinky lze objednat ZDE

Když budete mít zájem o cokoliv z katalogu Tillig, ozvěte se mi přímo na můj mail. Objednat lze cokoliv a garantuji nejlepší cenu.

Na stránkách firmy Tillig si můžete v tomto odkazu stáhnou kompletní novinky po vložení textu do vyhledávání „Neuheit 2024“.

Tento týden jsme doskladnili některé starší a dlouho očekávané modely od firmy Tillig, dále parní lokomotivu a nákladní vozy od firmy Schirmer.

Pěkný den přejí  David a Šárka.

 

Pin It on Pinterest

Share This