Dlouho očekávané novinky od firmy Kuehn jsou nyní zde. Kromě těchto modelů do konce týdne ještě nabídnu své exkluzivní verze.

Nebudu chodit dlouho kolem horké kaše, pro letošní rok si pan Kuehn připravil následující modely:

Bastard:

32922 – objednávat lze ZDE:

32932 – objednávat lze ZDE:

Jde o reedici již vyrobeného modelu s číslem 371.005. Nyní bude mít číslo 372.006 (v katalogu je chybně uvedené číslo 371.006).

32934 – objednávat lze ZDE:

32940 – objednávat lze ZDE:

32826 – objednávat lze ZDE:

Bude ještě jedna exkluzivní verze ČD.

Brejlovec:

Pro letošní rok firmy Kuehn připravila trojici Brejlovců, všechny ve verzi se dvěma světly. Kromě těchto verzí bude ještě několik verzí exkluzivních.

33360 -objednávat lze ZDE:

Exkluzivně bude i ve verzi ČDC.

33362 – objednávat lze ZDE:

K tomuto modelu bude ještě exkluzivní „čtyřoký“ 750.199. Jako vždy nabídnu výhodný set obou lokomotiv.

33364 – objednávat lze ZDE:

Původně jsem chtěl nakreslit 750.061, který mi jezdí okolo komína. Ale tento Brejlovec má bohužel jinou nádrž, proto jsem zvolil lokomotivu s číslem 750.013-5.

V nabídce bude opět i několik dalších verzí ČD, ČDC a ČSD.

Bardotka:

Opět i v tomto případě bude několik verzí exkluzivních ČD i ČSD. Prozatím sériové:

33418 – objednávat lze ZDE:

33420 – objednávat lze ZDE:

U této verze se nepovedlo vykopírovat kompletní náhled do katalogu. Skutečný model bude vypadat tak, jak je uvedené na dolních obrázcích.

A proč jsem navrhl zrovna tuto variantu? No proto, že chci mít doma pěkný model této lokomotivy. Pan Kuehn můj návrh akceptoval. Už nyní vím, že o tento model je velký zájem.

33422 – objednávat lze ZDE:

Kromě těchto modelů je v nabídce další spousta modelů z novinkového katalogu, které lze u mě zakoupit. Máte-li zájem o kterýkoliv model z aktuálního katalogu, napište si o cenovou nabídku. Katalog si můžete otevřít na následujícím odkazu.

Katalog_2021_web

Jako další horkou novinku si firma Kuehn připravila dva sety kotlových vozů, které jsou již vyrobené a míří do mého skladu.

Objednávat lze ZDE:

Pěkný den!

Pokud byste rádi měli informaci o každém novém příspěvku na mých stránkách, zaregistrujte se prosím do mého Newsletteru (tlačítko ODEBÍRAT). Stačí napsat jen váš e-mail, na které Vám přijde žádost o potvrzení a odeslat. Je to velmi jednoduché a hotové do minuty. A nemusíte se bát, Váš e-mail nikomu neprodám a ani nebudu posílat desítky nabídek do týdne. 🙂

 

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This