Zdravím Vás přáTTelé,

dovoluji si Vám nabídnout další část nových modelů, které jsem si pro nás připravil. Ale ještě než se do toho pustím, dovolím si pár poznámek.

  • k avizovanému modelu lokomotivy T478.3223 (artiklové číslo 33331) mi od vás přišlo mnoho podnětů a co je nejlepší, i s fotografiemi. Na modelu bude tedy změněna barva tabulek na boku z červené na modrou. Díky všem.
  • pro zákazníky ze Slovenska – doslechl jsem se, že jsem se jako obchodní zástupce firmy Kuehn moc nepředvedl a je jen mou chybou, že není v nabídce pro slovenské zákazníky žádný slovenský Okuliarnik, alebo Bardotka. 🙂  Přátelé, já nejsem! obchodním zástupcem firmy Kuehn, všechny své modely, které nabízím, nabízím na své obchodní riziko. Zainteresujte své slovenské prodejce, ať se postarají a výrobu nějakého pěkného Brejlovce nebo Bardotky.  Bez nich to nepůjde.
  • termíny dodání – neustále dostávám dotazy k termínům výroby novinek….a i když vím, že … když je povím, nikdy to nikomu dalšímu nikdo neřekne 🙂 … anebo, když povím alespoň přibližně 🙂 …Ne, vážně ne. Já termíny neznám a jakýkoliv nadhozený termín by byl ode mě nyní jen fabulace. Vymýšlel bych si. Neznám je z prostého důvodu. Termíny dnes nikdo nedrží, resp. si nedovolí něco podobného předložit. Situace ve výrobě není dobrá a nám nezbývá nic jiného, než čekat. A slovy klasika…může se nám to nelíbit, můžeme nadávat a někteří i sprostě…ale to je asi tak vše, co můžeme nyní dělat. Například – na svém eshopu už půl roku nabízím model Bangle 742.305 ČD. Už tu měl dávno být, model mám u fabriky už půl roku zaplacený. A není. Čeká se na nějaký díl. Může být zítra, za týden, za měsíc..nevím. Čekám. Buďme prosím trpěliví a shovívaví vůči výrobcům. Nemají to nyní jednoduché.
  • na svém eshopu jsem nyní nově zavedl některé Elelktrické lokomotivy od firmy Kuehn. Naleznete je ZDE: Třeba vás z toho něco zaujme.
  • Na eshopu jsem doplnil náhledy – výkresy k Bizonům a Bastardům od firmy Kuehn. Budu rád, když se na ně mrknete a pokud tam najdete nějakou nesrovnalost, dáte mi to vědět. Víc očí víc vidí a zatím je možnost do výkresu šáhnout a něco upravit.

A nyní k novinkám.

Jako další modely jsem si pro nás připravil Bizona SDKD od firmy Kuehn ve dvou provedeních a dva Vectrony od firmy Tillig.

Bizon SD-KD

Pokud se nepletu, firma SD-KD má ve vlastnictví 5 těchto lokomotiv. Tyto lokomotivy se vyskytují na všech možných výkonech, na netu jsem našel fotky s přepravou kotlových vozů, přepravy štěrku ve vozech Facc nebo ucelených souprav a nejvíce asi přeprava vápence pro elektrárny. Jezdí velmi často ve dvojicích a někdy i s postrkem. Já jsem si připravil modely se dvěma čísly. 753 602-2 a 753 603-0. Modely nejsou rozdílné jen čísly, ale mají i různé popisy, termíny revizí, model 753.602-2 má ozdobné bílé linky na podvozcích. Opět si můžete zvolit mezi verzemi analog – DCC-  DCC-S. Nabízím i zvýhodněný set na obě lokomotivy.  Výroba Kuehn modell. Modely lze objednat ZDE:

 

Vectron

Musím přiznat, že ač nejsem na na elektriky, Vectroni se mi zkrátka velmi líbí. Od firmy TIllig jsem chtěl do katalogu dvě předlohy, ale odmítli s tím, že i tak mají verzí víc než dost. Já říkám, že Vectronů není nikdy dost!! 🙂 To je samozřejmě nadsázka. Ale nebránili se vyrobit mi tyto dvě předlohy na zakázku. Tedy jdu opět s kůží na trh a budu doufat, že vás tato nabídka zaujme.

Vectron UNIDO:

Myslím, že tuto lokomotivu není potřeba nijak zvlášť představovat. Komu se líbí moderní a elegantní stroje, jistě tuto lokomotivu zná. Provozně nejčastěji v čele ucelených souprav přepravující plyn případně ropné produkty. Výroba Tillig. Katalogové číslo 502076. Model lze objednat ZDE:

Vectron IDS Cargo

Firma IDS Cargo patří mezi největší dopravce na našich kolejích. V dieselové trakci jsem již nabídl model Bangle, dvou Bardotek a nyní tedy doplním nabídku o moderní elektrickou lokomotivu. Výroba Tillig. Katalogové číslo 502132. Objednat lze ZDE:

To je prozatím vše. Uvidím, jak se „okotí“ firma Tillig, kde mám objednané nějaké vozy a další Bangladéžky. Jen ty termíny…když bude čas, pokusím se to zpracovat do nabídky.

Pěkný den!

Pokud byste rádi měli informaci o každém novém příspěvku na mých stránkách, zaregistrujte se prosím do mého Newsletteru (tlačítko ODEBÍRAT). Stačí napsat jen váš e-mail, na které Vám přijde žádost o potvrzení a odeslat. Je to velmi jednoduché a hotové do minuty. A nemusíte se bát, Váš e-mail nikomu neprodám a ani nebudu posílat desítky nabídek do týdne. 🙂

 

 

Pin It on Pinterest

Share This