Než začnu s modely…Vážení přátelé, díky za Vaší přízeň v roce 2019, Přeji vám krásné svátky a hodně radosti a štěstí do Nového roku. Máme se věru nač těšit. 🙂

A ještě jedna věc, spíše prosba. Různými okolnostmi u mě uvízl limitovaný model H0 vozu YB v provedení ČSD a s popisy z osmdesátých let. Já bohužel nemám hánulkové zákazníky, resp. velmi málo.  Modelu se chci samozřejmě zbavit a velmi by mi pomohlo, pokud byste přeposlali odkaz svým kolegům a kamarádům, kteří se H0 zabývají, sdílení na FB, diskuzních forech atp. Odkaz na model je ZDE. Děkuju.

A jeden dotaz. Napište mi na můj MAIL, jestli byste měli zájem o toto provedení vozu v TT. Případně v jaké kombinaci s jinými vozy.

A teď už k těm novinkám.

Na rok 2020 jsem si pro vás připravil několik nových modelů lokomotiv řady T466.2/742 od firmy Tillig. Bude i některá, dříve vyrobená a rychle rozprodaná, verze v opětovném nákladu a samozřejmě s novým číslem. O těchto modelech budu informovat postupně, jak budou chodit na trh. Dále přijdou nové osobní vozy, opět nějaká reedice, např. v podobě žlutého vozu RJ s červenou střechou a novým číslem vozu. Dojde i na další provedení vozu se středními vstupy Bymee ČSD. Pro někoho radost, některým z toho praskne cévka v hlavě. 🙂 (velmi se omlouvám, ale po těch hysterických reakcích k minulé edici tohoto vozu jsem si to prostě nemohl odpustit, K čertu se mnou..nu což 🙂 ). Každopádně vůz byl vyprodaný velmi rychle a tak bude znova. Některým klubům navzdory (to zas bude v diskuzních forech a modelbazarech nablito…a už jsem zticha! ).

Model parní lokomotivy 537.0504 je prakticky vyprodaný. Ale snad ještě v roce 2020 bude nová verze a opět budu mít něco extra. Zatím se nechte překvapit a občas mrkněte na mé stránky nebo e-shop. To se konečně vyplatí už teď. Protože…

365.426 ČSD

Jako první model si dovolím nabídnout oblíbený model parní lokomotivy 365.426 německého výrobce Schirmer. Výroba proběhne v roce 2020, čeká se na úpravu pojezdu a rámu pro nový motor neboť, jak mnozí víte, firma Maschima, která dodávala motory do celého segmentu modelové železnice, přidělala vrásky na čelech všem, kteří na ní byly závislý a výrobu motorů zrušila. Na fotkách je zobrazena fotomontáž původního modelu s červeným rámem a pojezdem. Celá černá bude jistě mnohem hezčí. Model lze objednávat ZDE

Ale nejaktuálněji se na nás valí nové

BARDOTKY

Bardotky se vyprodali tak rychle, že i Kuehn z toho byl překvapený. Za týden bylo prakticky po všem. Zájem byl tak velký, že se Kuehn rozhodl pro reedici a protože já jsem pilný poňoukávač, navrhl jsem mu určité změny oproti původním verzím. Termín distribuce všech verzí je již leden 2020!

33410B

Nová verze původního modelu nyní ponese číslo T478.1160, patřit bude pod Severozápadní dráhu Praha Vršovice. V popisech budou minimální rozdíly, zato tvarově jsem to posunul jinam. Model bude mít nyní dva vzduchojemy a jiné provedení střechy.  Více na obrázcích. Model si již nyní můžete rezervovat ZDE

33412B

Nová verze modelu nyní ponese číslo 749.241-6 a patří pod DKV Plzeň. Zde jsou berevně jinak antény a houkačky a střecha bude mít malou tvarovou změnu. Jinak uspořádané jsou popisy. Model si již nyní můžete rezervovat ZDE.

33427A

Nový exkluzivní model v nabídce.  Dopravce ČD, opět Plzeňské DKV. Model podle skutečné předlohy lokomotivy 749.102-0, druhá výrobní série, závěsky, jeden vzduchojem. Model lze již nyní objednávat ZDE. 

33435A

Nová exkluzivní verze od 33415. Pro znalé bude stačit číslo lokomotivy – T478.1107 ČSD, depo Jihlava. Pro ostatní, kteří malinko tápou a tolik se neorientují, jde o model předlohy druhé výrobní série, ale se zkušebními prolisy na bocích série třetí. Střecha původní ze série druhé. Dodnes lokomotiva jezdí u ČD pod číslem 749.107-9 a dokonce v původním zbarvení. Snažil jsem se o co nejvěrnější ztvárnění této předlohy, tak snad se zadaří. Model lze objednávat ZDE.

33439A

Nová exkluzivní verze od 33419. Tento model má asi nejvíce změn. Z původní třetí výrobní série jsem model posunul do série druhé, tedy místo 12 prolisů na boku je jen 8, střecha odpovídá druhé výrobní sérii. Číslo na modelu je T478.1147, depo Praha Vršovice. Barevně odpovídá předchozímu modelu, tabulky jsou jinak. Model lze objednávat ZDE.

Tak zatím asi všechno. Chcete-li mít aktuální informace o novinkách, klikněte si na NEWSLETTER.  Slibuji, že vaše mailové adresy neprodám dalším stranám pro marketingové účely. Ode mě občas dostanete jen upozornění na nový příspěvek na mých stránkách, stejně jako několik set dalších, již přihlášených.

Lidičky pěkné vánoce a do Nového roku hodně zdraví, radosti a pohody.

Pin It on Pinterest

Share This