Firma Kuehn nám chce dokázat, že o české zákazníky nejenom stojí, ale že nás chce i rozmazlovat. Kromě hotových modelů Bardotek, které jsou připravené asi v 18ti různých tvarových kombinacích (závěsky, bez závěsek, střechy, výfuky, různé boční stěny a další drobnosti) ….  fotky s videem najdete o kousek níž ( a ještě doplním, až dnes nafotím v Lipsku), přichází s horkou novinkou, kterou by málokdo čekal.

T 478.3001 / 3002

Důležité je, že model je již hotový a na trh přijde již velmi brzy. Termín je konec TOHOTO roku, tedy 2017. Jak jistě víte, není možné vyrobit více jak dvě provozní čísla. Proto přicházíme hned se šesti různými barevnými verzemi, které přijdou najednou. (pro případ, že bude mít sběratel zájem o všechny nebo většinu modelů, a přitom půjde o nepředpokládaný výdaj, mám připravený plán, jak modely zajistit – více po e-mailu). Všechny verze naleznete již teď na mém e-shopu  Naleznete tam i možnosti výhodnějších setů. Na prvních fotkách je porovnání s klasickým Brejlovcem. Je to první verze modelu T478.3187.  Dále pak barevné verze ve větším formátu, a nakonec ještě kompletní model (bez madel a doplňků). Model, stejně jako Bardotka, bude mít nový rám, kde bude místo pro hranatý reproduktor, rozhraní NEXT 18. Ostatní parametry najdete na letáku.

A teď už první fotky:

krátké video T 478.3001/2:

VID-20170922-WA0004

A teď ještě pár aktualit k Bardotce. Bude! 🙂 V podstatě je hotovo, dnes v Lipsku ještě probereme nějaké drobnosti, případně úpravy již hotových forem (ale moc toho nebude) a termín distribuce je naplánovaný na začátek roku 2018. Říkáte si, jak je možné, že T478.3001 bude dřív, když jsme o něm nemluvili. No, to je proto, že tento model máme připravený již několik let. Jen jsme to drželi pod pokličkou.

Takže Barča:

a krátké video T478.1-2

VID-20170922-WA0003

Dnes se pokusím nafotit další a lepší fotky. A samozřejmě, nejenom Kuehna.. 🙂 Tak se sem zase mrkněte.

Aktualizace 30.9.2017

Přidávám další fotky z Lipska. Nejdříve novinky od Kuehna:

Jen poznámka: Barča je posazená na původní rám Brejlovce, je to proto, že nový rám, na který půjde správně umístit nádrž a vzduchojemy se právě vyrábí.

Pin It on Pinterest

Share This