Dnes mi dorazily HANDMUSTERY mých exkluzivních Bardotek. Jsou to tedy kolorované prototypy sériových modelů, na kterých, jak mnozí víte, se odlaďují nedostatky v popisech, nepřesnosti v barvách atp. Na těchto vzorcích jsou ještě některé věci nedotažené, to samozřejmě na modelech nebude. Už teď je ale jasné, že jde o velmi dobře provedený model, nikoliv polotovar k dodělání doma…:-)  Model má spoustu detailů, je provedený přesně, nádherně jsou zpracované nejen čelní partie, nádrž, závěsky, okna po stranách i na čelech jsou přesně podle předlohy.

Na fotografiích nyní představuji první model, lokomotivu T478.2055 LD Nymburk.

Jde o lokomotivy III. výrobní série určenou pro vozbu nákladních vlaků, nebo v době kdy se nemusí vytápět soupravy, i vlaků osobních. Vzhledem k tomu, že většina modelářů modeluje jarní nebo letní období, je možné s touto lokomotivou vést prakticky jakýkoliv vlak.

Další dvě verze nafotím v následujících dnech. Mám teď trochu méně času…Tak se sem zase mrkněte.. 🙂

Chcete-li dostat upozornění vždy, když se na mých stránkách objeví něco nového, napište mi do newsleteru svou e-mailovou adresu a budete to vědět jako první 🙂

 

Aktualizace 19.9.2018

Jak jsem slíbil, vystavuji fotografie dalšího provedední, tentokrát T478.2072 depa Praha střed.

 

Tak jak jsem slíbil, vyvěšuji fotografie poslední verze, Je ěžké se rozhodnout, která verze je hezčí. No, já malinko nedržuji právě téhle poslední. Na začátku jsem psal, že nejde o hotové modely, ale o ruční vzory, tedy občas nějaké to rozmázlé lepidlo nebo nedokonalý potisk zde přehlédněte.

Tato zatím poslední verze má číslo T478.1210. Opět jde o třetí výrobní sérii, ale určenou pro osobní dopravu. Náležela k jihozápadní dráze, depu České Budějovice.

Všechny Bardotky si můžete objednat ZDE:

 

 

Pin It on Pinterest

Share This