Kamarád a dlouholetý zákazník mně požádal o zprostředkování prodeje části jeho sbírky. TA JE VELIKÁ! Doslova. Vybral první modely, společně jsme to „nějak“ ocenili.

Nechtěl jsem nasazovat aukro ceny, ale zase za původní prodejní cenu to nechtěl prodávat majitel. Vytvořili jsme tedy nějaký průměr cen, od kterých by se rád majitel odrazil.

Aukce má tato pravidla:

  • Máte-li o tento model zájem, nabídku pošlete na sport zavináč modelyasport tečka cz , do předmětu napište AUKCE, Číslo produktu a do textu uveďte svou nabídku ceny a zkratku, kterou chcete uvést u vybraného modelu. Tato cena bude v nejkratším čase uvedena jako prodejní (u produktu na eshopu)  a jako dosavadní výherce bude uvedená zkratka přihazujícího. např. david.pokušitel 🙂
  • Vezměte prosím na vědomí, že nesedím u PC 24/7. Občas spím nebo jsem v práci 🙂
  • Model obdrží pouze ten, kdo nabídne nejvyšší cenu. Po skončení aukce se domluvíme na platbě a předání modelu.
  • V případě obdržení dvou stejných nabídek platí ta, která přišla jako první
  • Nabídky budou vyřizovány v pořadí, jak mi dorazí do mailu.

Aukce je do 27.4.2024  a končí mezi 15:00 hod. až 18.10 hod. Časový rozestup mezi produkty je 10 minut.  Přihazovat ale můžete již nyní. Všechny vystavené modely v této aukci naleznete ZDE:

Všechny modely jsou nové, nerozbalené.  Jde o prodej zákaznické sbírky. V případě dotazů mně kontaktujte mailem nebo telefonicky. Odpovědní formulář na tomto webu z nějakého důvodu nefunguje 🙁

Snad to nějak zvládneme,

David

Pin It on Pinterest

Share This