Dovolím si nabídnout další exkluzivní model avizovaného Bizona. Ale než to udělám, musím bohužel informovat o navýšení cen některých modelů.

Firma Kuehn se rozhodla, po hodně dlouhém zvažování, navýšit ceny na modelech řady T478.1 – T478.3 (749-753) a modelů lokomotiv řady 753.6. U Brejlovců a Bardotek jde o změnu i zpětně, tedy všechny doposud přijaté objednávky a nové předobjednávky budou fakturovány  již za nové, vyšší ceny. U Bizonů je cena v době předobjednávky nadále platná, vyšší cena se týká pouze nových objednávek od 22.5.2022. Důvodem ke zdražení je enormní nárůst cen materiálů, výroby a dopravy. Mohl bych zde uvést nějaká %, ale to asi není podstatné. Co ale podstatné je, své předobjednávky můžete stornovat, upravit. Ceny jsem se snažil navýšit co nejméně, a dokonce navýšení mých cen je nižší než cen u výrobce. Jistě to bude někomu vrtat hlavou, ale je to způsobené přepočtem €/CZ. V době, kdy jsem avizoval nové Bardotky a Brejlovce, bylo € za 26.5 Kč. Nyní je za cca 25 Kč a to jsem samozřejmě do cen promítl. Nové ceny již naleznete na mém e-shopu.

A nyní k té příjemnější verzi. Mnoho z vás se na mě obrátilo s dotazem, jestli bude i druhé číslo Bizona. Však většinou jezdí ve dvojicích, alespoň já je tak potkávám a soudě podle fotek na netu, je to skutečně tak. Tedy ano. Bude! Jako druhý model jsem vybral 753.618-8.

 

 

 

Model má katalogové číslo 33279 a již nyní je možné ho objednat na mém eshopu jak SAMOTNÝ, tak v SETU se sériovým modelem.

Pokud byste rádi měli informaci o každém novém příspěvku na mých stránkách a informace z první ruky, zaregistrujte se prosím do mého Newsletteru (tlačítko ODEBÍRAT). Stačí napsat jen váš e-mail do formuláře, na který Vám poté přijde žádost o potvrzení a odeslat. Následně je třeba kliknout na potvrzovací mail. Je to velmi jednoduché a hotové do minuty. A nemusíte se bát, Váš e-mail nikomu neprodám a ani nebudu posílat desítky nabídek do týdne. 🙂

Pin It on Pinterest

Share This