V posledních několika letech jsem nabízel dvě základní provedení předlohy 742 ČD. I druhá série se vyprodala poměrně rychle a poptávka po dalších kusech zde stále byla. Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale třikrát? Rozhodl jsem se tedy nechat vyrobit malinko jinou verzi. Našel jsem předlohu v podobě 742.300-7 ČD. A když jsme ta hokejová velmoc, tak proč ne další hokejky?  🙂 Lokomotiva jezdila na Chebsku, podle dostupných seznamů patřila pod depo CHEB.

Tedy 742.300-7, katalogové číslo 502223. Objednávat lze ZDE:

 

Fotografie skutečné lokomotivy. Fotky jsou z webu a bohužel jsem si nepoznamenal autory. Pokud se přihlásí, rád doplním.

Ještě pár detailů:

Pokud byste rádi měli informaci o každém novém příspěvku na mých stránkách a informace z první ruky, zaregistrujte se prosím do mého Newsletteru (tlačítko ODEBÍRAT). Stačí napsat jen váš e-mail do formuláře, na který Vám poté přijde žádost o potvrzení a odeslat. Následně je třeba kliknout na potvrzovací mail. Je to velmi jednoduché a hotové do minuty. A nemusíte se bát, Váš e-mail nikomu neprodám a ani nebudu posílat desítky nabídek do týdne. 🙂

Pěkný den!

Pin It on Pinterest

Share This