Mám pro nás další novinku. Než jí však představím, opět pár informací.

  • vozy Altenberg ČSD firmy Kuehn jsou nyní vyprodané, ale již brzo dorazí druhá série těchto vozů i s opravenou malou chybkou, která se vyskytla na první sérii. Je velká škoda, že tyto vozy byly v Československu pouze 4 a není možné vyrobit více čísel těchto vozů.
  • zapomněl jsem upozornit na reedici modelu 33325 – Brejlovce 750.346-9. Mnozí z vás si možnosti objednávky na mém eshopu již všimli. Objednat model lze ZDE
  • podklady pro modely Vectronů jsou již skoro hotové, níže jsou obrázky, jak budou modely vypadat. Zájem vás, modelářů a sběratelů mě velmi překvapil. Snad se dostane na všechny. Modely lze objednat ZDE.
  • díky postřehu některých z vás jsem mohl opravit výkresy k T478.3223 a 371/372. Mrkněte do předchozích příspěvků. Jsou tam aktualizované náhledy. Za podněty moc děkuju.

628.315-3 RegioJet

Na žádost mnohých z vás jsem domluvil výrobu tohoto modelu s firmou KRES. Nebylo to snadné, protože jak mnozí z vás vědí, model firmy KRES neodpovídá zcela motorovým jednotkám všech dopravců, které u nás jezdí. Bohužel firma KRES si vybrala pro výrobu svého modelu verzi se širokými dveřmi uprostřed, kdežto všichni dopravci, ať už GWT, RJ, Arriva používají provedení pro rychlé meziměstské spojení, které má však uprostřed pouze jednoduché dveře. Toto je potřeba brát jako kompromis. Snažil jsem se však, aby v provedení modelu tento prvek rušil minimálně. Popisy a barevné provedení bude maximálně odpovídat skutečné předloze. Tou je motorová jednotka 628.315-3, která v tomto provedení nejdříve jezdila na Slovensku a nyní je provozována v Ústeckém kraji. Přiložené fotografie jsou z Postoloprt a Děčína. Samotný model je opět mnohým z Vás již známý ať už z provedení ve verzi DB, nebo její počeštělé verze v barvách Arriva.

Pokud by někdo z vás měl pěknou fotku z jiné lokace tohoto motorového vozu a byl by ochotný ji zde uveřejnit, rád to udělám.

Model bude ve třech provedeních, analog, DCC a DCC se zvukem. Vše originál od výrobce. Všechny tři verze si můžete zarezervovat ZDE formou předobjednávky. Žádné platby předem. Pouze rezervace. Ostatně jako u všech mnou nabízených a dosud nedostupných modelů. Provedení bude bez loga DÚK.

Termín dodání je již červenec letošního roku a vyplní to tak výpadek od našich velkých výrobců. Jde o  jednorázovou výrobu exkluzivního modelu, tedy počty nelze navyšovat.

 

Pokud byste rádi měli informaci o každém novém příspěvku na mých stránkách a informace z první ruky, zaregistrujte se prosím do mého Newsletteru (tlačítko ODEBÍRAT). Stačí napsat jen váš e-mail, na který Vám přijde žádost o potvrzení a odeslat. Následně je třeba kliknout na potvrzovací mail. Je to velmi jednoduché a hotové do minuty. A nemusíte se bát, Váš e-mail nikomu neprodám a ani nebudu posílat desítky nabídek do týdne. 🙂

Pin It on Pinterest

Share This